Мова:

УкраїнськаEnglish

Микола Довгальов

Заслужений артист України

Народився 18 грудня 1961 року в Тернополі у мистецькій сім'ї.

Музичну освіту отримав в Тернопільському музичному училищі. Займався вокалом у підготовчій студії при Київській консерваторії. Працював викладачем дитячої музичної школи.

В Хмельницькій обласній філармонії працює з 1986 року – спочатку артистом хору ансамблю пісні і танцю «Подолянка» (нині "Козаки Поділля"), а з 2001 року – солістом-вокалістом концертної групи «Альфреско», органного залу, камерного та симфонічного оркестрів.

Чудовий голос, інтелігентність, тонке відчуття стилю, зворушливе, душевне ставлення до пісні, сценічна виразність у поєднанні з високим професіоналізмом давно стали мистецькою візитівкою талановитого співака.

Велика працездатність, висока виконавська культура сприяли тому, що ще у 1988 році Микола Довгальов став лауреатом ІІ-го фестивалю естрадної пісні «Пісенний вернісаж» у м. Києві.

Микола Довгальов – заслужений артист України (2008 рік), нагороджений Почесною грамотою та відзнакою Міністерства культури «За досягнення в розвитку культури і мистецтв», лауреат обласної премії імені В. Заремби (2000 рік), неодноразово нагороджувався грамотами Хмельницької обласної ради та адміністрації, управління культури, а також нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та відзнакою Міністерства культури України.

Миколу Довгальова заслужено називають золотим голосом Поділля.

В його репертуарі - твори вітчизняної та світової класики, українські народні, естрадні пісні та пісні подільських авторів.

У творчому доробку співака - авторські концерти та мистецькі програми, які здобули широку популярність і любов публіки.

 

Контакти: 

Моб.: (097) 711-26-48   E-mail: nikdovg@gmail.com