Мова:

УкраїнськаEnglish

Проект "Мої перші концерти"

     Як це прекрасно – знайомити дітей з музикою!

  У барвистому світі звуків так легко і весело розвиватися – співати, танцювати, гратися і фантазувати! А коли в цей час поруч ще й дорослий, з яким можна сміятися і гратися разом, – дитина неодмінно відкриє йому свої почуття і таємниці та запам’ятає ці хвилини назавжди!

     З 2016 року у Хмельницькій обласній філармонії започатковано музичний пізнавально-розважальний проект «Мої перші концерти», ідейним натхненником та керівном якого є Анна Косс, музикознавець філармонії.

     Це концерти класичної музики за участю солістів та колективів філармонії, орієнтовані на родини з дітьми від 0 до 3-х років та від 3 до 6 років.

  Унікальною нагодою для малечі є безпосереднє знайомство з музичними інструментами, можливість доторкнутися до них, поспілкуватися з музикантами, взяти інтерактивну участь у музичних іграх та дізнатися багато цікавого зі світу музичного мистецтва.

     Концерти проводяться у спеціально облаштованому приміщенні, в якому передбачено ігрову зону з іграшками, територію для вільного пересування маленьких слухачів, м’які місця-подушки, пеленальний столик.

     Для батьків – це чудова нагода відпочити, цікаво і корисно провести час разом з дитиною, в ігровій формі долучити її до світу класичного мистецтва, розвинути індивідуальні музичні здібності.

Спільні мистецькі враження батьків і малюків сприяють укріпленню і  єднанню всієї родини.

 

       Класична музика для дітей в живому виконанні

       Знайомство з музичними інструментами

       Творчі ігри та руханки

       Елементарне музикування 

 

     Офіційна сторінка проекту "Мої перші концерти"