Мова:

УкраїнськаEnglish

Анна Попова

Лауреат Всеукраїнського конкурсу

З відзнакою закінчила Донецьку Державну Музичну Академію імені С. Прокоф`єва по класу академічний спів (клас Народної артистки України, професора, зав. кафедри Колесник Раїси Самсонівни).

Анна Попова — лауреат I премії та володарка Гран- Прі Всеукраїнського конкурсу вокальної та диригентської майстерності (категорія - академічний спів), м Ніжин.

З 2008 по 2015 роки працювала у Донецькому Національному академічному театрі опери та балету імені А. Солов`яненка.

У 2009 році брала участь в міжнародному проекті «Бахівська академія», м. Донецьк.

У 2012 році брала участь у майстер-класах гільдії концертмейстерів м. Москва.

У 2013 році виконувала оперні партії (Лю в опері “Турандот” Дж. Пуччіні, Мерседес в опері “Кармен” Дж. Бізе) на провідних сценах Іспанії. А також брала участь у Гала-коцерті оперного фестивалю в м. Марбелья (Іспанія).

Брала участь у концертах оперної музики в багатьох містах України: Чернігів, Київ, Донецьк, Хмельницький та інші.

У 2018 році брала участь у фестивалі "Open Air Fest" у м. Хмельницький.

А також на сцені Хмельницької обласної філармонії заспівала партію Соломії в опері “Богдан Хмельницький” К. Данькевича.

В репертуарі солістки оперні партії: П. І. Чайковський, партія Тетяни з опери «Євгеній Онєгін»; Дж. Пуччіні, партія Лю з опери «Турандот»; Дж. Пуччіні, партія Тоски з опери «Тоска»; Дж. Бізе, партія Мерседес з опери «Кармен»; Дж. Верді, партія Флори з опери «Травіата»; Дж. Верді, партія Великої Жриці з опери «Аїда»; К. Данькевич, партія Соломії з опери "Богдан Хмельницький"; В. А. Моцарт, партія Третьої Дами з опери "Чарівна флейта"; В. А. Моцарт, партія Донни Анни з опери "Дон Жуан", В. А. Моцарт, партія Меццо-сопрано в «Requiem»; Є. Станкович, партія Сопрано в "Opera Rustica".