Мова:

УкраїнськаEnglish

Концерт "НА ГОСТИНИ ДО РОДИНИ" переноситься з 18 березня на 06 травня 2020!

 

 

Дорогі друзі,

у зв'язку із карантином та введенням обмеження на проведення масових заходів, повідомляємо, що концерт "НА ГОСТИНУ ДО РОДИНИ" переноситься з 18 березня на 06 травня 2020!

Не сумуйте, адже зустріч з улюбленими артистами стане ще більш бажаною і довгоочікуваною!!!

Бережіть здоров'я!

 

06 травня, середа, початок о 18:30.

НА ГОСТИНУ ДО "РОДИНИ"

 

Гурт "РОДИНА":  Наталія Ноль, Катерина Мельничук, Катерина Безсонова, Оксана Міщук та Олександр Якубов

Балет, оркестр та Дитяча студія Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля"

Чоловічий вокальний квінтет "МІКСТ"

Заслужена артистка України Майя Онищук (скрипка)

 

Гурт "Родина" утворився у 2006 році, до складу якого на той час ввійшли 5 артисток Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля" (Наталія Капусняк, Наталія Ноль, Катерина Мельничук, Катерина Безсонова, Оксана Міщук) та артист оркестру ансамблю - баяніст Геннадій Найдук. Згодом склад артистів дещо змінився. Наталія Капусняк залишила колектив, знайшовши свою долю у столиці. Також з 2012 року баяністом у гурт був запрошений соліст Хмельницької обласної філармонії Олександр Якубов. З того часу склад артистів не змінювався.

Гурт "Родина" постійно розвиває свій творчий потенціал та підвищує рівень професіоналізму. Дівчата брали участь у багатьох цікавих мистецьких подіях та проектах, були запрошені на святкування днів міст, сіл та селищ (Золочів, Ямпіль, Михайлівка та інші). Гурт брав участь у проведення свята до 80-річчя Хмельницької області, презентував Хмельниччину у "Євро-містечку 2012", а також на сільсько-господарській виставці у м. Києві. 

Артисти постійно виступають на родинних святах, таких як весілля, дні народження, хрестини, сватання і т.п., відновлюючи звичаї і обряди наших предків.

Особлива атмосфера настає з приходом новорічних свят. Гурт має цікаву та насичену театральним дійством програму зі співом колядок, щедрівок, з вертепом та віншуваннями.

Велика увага приділяється культурному вихованню підростаючого покоління. "Родина" часто проводить концерти у шкільних закладах, ознайомлюючи дітей з народною творчістю та українською піснею. 

05 грудня 2018 року відбувся сольний концерт гурту "Родина" під назвою "Величному роду - велике життя!". Виступ дівчат доповнили одні з кращих артистів Хмельниччини та дитячі зразкові колективи міста. 

 

Немає свята без "Родини"

Прийдуть й до Вас такі години,

Коли родинним щирим святом

І МИ, і ВИ - будем багаті!!!

 

 

Квитки у касі філармонії! Музичний абонемент діє!