Мова:

УкраїнськаEnglish

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ у Кам’янці-Подільському

У нашому складному житті, сповненому тривог, переживань та болісних втрат, дуже важливо мати можливість зупинитися, зануритися в роздуми про вічне. У різні епохи – від середньовіччя до сучасності - композитори зверталися у своїх музичних творах до Всевишнього, створюючи неймовірної краси та енергетики музичні перлини, якими ми щиро захоплюємося.

Особливо урочисто та зворушливо звучать ці мелодії під старовинними склепіннями храму, тож 30 травня о 16.00 у кафедральному соборі святих апостолів Петра і Павла м. Кам’янця-Подільського заслужена артистка України, неперевершена і талановита Наталія Молдован виконає для кам’янчан та гостей міста шедеври органної духовної музики.

У програмі концерту - твори Й.С. Баха, К. Сен-Санса, С. Франка, Й.Вальтера та інших знаних композиторів. Вокальні партії у супроводі величного та багатогранного органу виконуватимуть солісти філармонії: заслужений артист України Микола Довгальов (баритон), лауреатка всеукраїнських конкурсів Анна Попова (меццо-сопрано) та Оксана Панченко (сопрано).