Мова:

УкраїнськаEnglish

"Гуцулка Ксеня" на Міжнародному фестивалі Operafest Tulchyn-2019! 07 червня, 22:00!

 

ГОЛОВНИЙ OPEN AIR ЛІТА!!!

 

ІІІ міжнародний фестиваль Operafest Tulchyn-2019 цього року дарує ще більше днів оперної феєрії просто неба, протягом яких буде вражати ексклюзивними постановками та приголомшливими шоу, які ви не побачите ніде інде! OPERAFEST TULCHYN-2019 триватиме з 4 по 9 червня на території «Подільського Версалю» - парку Палацу Потоцьких у Тульчині Вінницької області.

 

 Протягом п’яти днів 12 грандіозних постановок презентують найкращі театри й солісти України, США, Польщі та Німеччини!

Вперше в Україні виступить Польська Королівська опера! √ Крім всесвітньовідомих мюзиклів та захоплюючих опер, глядачі побачать оперету у стилі «українського танго», унікальне хорове шоу і…кожного дня – безмежну красу балету, від класичного й сучасного до найбільш трендового нині авторського contemporary. Буде навіть танго на пуантах!!!

Загалом у фестивалі візьме участь рекордна кількість артистів – більше 700!

А сам фестиваль вперше буде розділено на дві великі частини: GRAND OPERAFEST та KIDS OPERAFEST, у рамках якого пройде єдиний показ в Україні програми «Colours of the wind» за мотивами легендарних мультфільмів компанії Disney за участю співаків компанії Disney Entertainment!

 

Вхід на територію фестивалю – безкоштовний!

 

Казкова опера «Король Дроздобород», унікальне Disney-шоу та яскравий мюзикл «Пригоди Гекльберрі Фінна»! Грандіозний концерт «Гала-Опера» та українсько-німецька прем’єра всесвітньовідомої оперної ораторії Роберта Шумана «Рай і Пері»! Прем’єра польської опери «Straszny dwór»! Балети «Собор Паризької Богоматері», «Тисяча і одна ніч» та «Історії у стилі танго»! Мюзикл-шоу «Вогні Бродвею» і легендарний «Танець вампірів»! Оперета у стилі «українського танго» «Гуцулка Ксеня»! Хорове шоу «Тропічний карнавал»! Вже чекають вас! 4-9 червня на OPERAFEST TULCHYN-2019!

 

Поїхали за враженнями!

Офіційний сайт фестивалю - http://operafest-tulchyn.blogspot.com/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/OperafestTul...

Детальна інформація за телефоном: (0432)690-025.

Замовлення чартеру до місця події на сайті http://bilet.vn.ua

 

ІІІ міжнародний оперний фестиваль OPERAFEST TULCHYN відбувається за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Обласної ради, Тульчинської ОТГ та Тульчинської районної державної адміністрації. За підтримки: народного депутата України МИКОЛИ КУЧЕРА та депутата Вінницької обласної ради ЛАРИСИ БІЛОЗІР. Генеральний спонсор – Агроіндустріальний холдинг МХП. Спонсор фестивалю - Agrana Frut Ukraine. Партнери фестивалю: Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Генеральне консульство республіки Польща у Вінниці, Польський інститут у Києві, Інститут Адама Міцкевича, Український центр культурних досліджень, Подільський туристичний центр, «Афіша Вінниці». Головний організатор – Благодійний фонд сприяння розвитку талантів Поділля. Генеральний інформаційний партнер – RIA. Національний інформаційний партнер – «Обозреватель».

 

#OperafestTulchyn #ОперафестТульчин #фестиваль #летофестиваль #openair