Мова:

УкраїнськаEnglish

«ЗРОДИЛИСЬ ВИ ВЕЛИКОЇ ГОДИНИ..»: ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ТА ВСІХ БОРЦІВ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ

«Зродились ви великої години..» - таку символічну назву обрали для вечора пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх борців за волю України, артисти філармонії. 20 лютого запрошуємо прийти до нашої зали, щоб разом пригадати ті доленосні події та гідно вшанувати подвиг наших співвітчизників, що вразили світ своєю надзвичайною силою духу, стійкістю, відвагою та самовідданістю.

Цьогоріч уже вдесяте ми схилимо голови в пам’ять про Героїв Небесної Сотні, які буремної зими 2013-2014 років своєю боротьбою змінили перебіг сучасної історії України, віддавши життя за ідеали демократії та наш європейський вибір. А ще згадаємо, що це дата початку найстрашнішої сторінки в нашій сучасній історії - російського збройного вторгнення до України та російсько-української війни.

Минуло десять років. Небесне військо поповнили десятки тисяч наших співвітчизників, загиблих від російської зброї, тож цього дня ми віддаємо шану Героям Небесної Сотні, чиї імена були першими вписані в цей новітній літопис боротьби за те, щоб наша країна була на мапі світу, а також усім, хто поклав життя у цій війні за волю України.

Цього вечора у виконанні артистів хору академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» лунатимуть пісенні та віршовані рядки, присвячені героїчним українцям. Ще однією важливою метою вечора буде допомога військовим медикам, які саме зараз рятують життя наших бійців на передовій – долучимося до збору коштів на авто для них.

Чекаємо вас 20 лютого о 18.00 в залі ім.В.Сліпака. Вхід вільний.

 

 

Участь у вечорі беруть:
Хор академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», головний хормейстер – Катерина Дробіт
Ярослав Камінський – ліра
Олександр Дарморос – ветеран російсько-української війни