Мова:

УкраїнськаEnglish

"МОЇ ПЕРШІ КОНЦЕРТИ": МУЗИЧНА ІНТЕРАКТИВНА КАЗКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Нумо до нас в гості на «Мої перші концерти»! Гайда гратися і творити! Наші звірята-музиканти так цікаво виграють на своїх музичних інструментах та дуже люблять розповідати про них малечі!

Цього разу будемо знайомитися з мрійливою лисичкою та її барвистою бандурою, ведмедиком та поважною лірою, голосистими пташками та їх дзвінкими сопілочками, стрибучим зайчиком та веселим бубном! Обіцяємо, що це знайомство стане початком справжньої вірної дружби з народною музикою!

А ще наші звірята розповідатимуть діткам давні казочки, разом з ними будуть витанцьовувати запальні танці, гратися в захопливі ігри та співати народні забавлянки, яких навчилися у своїх дідусів та бабусь, що чули їх ще від наших завзятих козаків та мудрих кобзарів!

Чекаємо усіх 2 грудня об 11.00 та 13.00 у нашій затишній залі на музичну інтерактивну казку за участю народних інструментів! Вистава створена для малят віком 3-6 років. Тривалість – 45-50 хв.

Діткам знадобиться змінне взуття, а рідним радимо завчасно подбати про квиточки на виставу, адже кількість місць обмежена. Придбати їх можна в касі (067 174 11 41) або karabas.com.

Вхід для дорослих безкоштовний.