Мова:

УкраїнськаEnglish

Гурт "Родина"

Гурт "Родина" утворився у 2006 році, до складу якого на той час ввійшли 5 артисток Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля" (Наталія Капусняк, Наталія Ноль, Катерина Мельничук, Катерина Безсонова, Оксана Міщук) та артист оркестру ансамблю - баяніст Геннадій Найдук. Згодом склад артистів дещо змінився. Наталія Капусняк залишила колектив, знайшовши свою долю у столиці. Також з 2012 року баяністом у гурт був запрошений соліст Хмельницької обласної філармонії Олександр Якубов. З того часу склад артистів не змінювався.

Гурт "Родина" постійно розвиває свій творчий потенціал та підвищує рівень професіоналізму. Дівчата брали участь у багатьох цікавих мистецьких подіях та проектах, були запрошені на святкування днів міст, сіл та селищ (Золочів, Ямпіль, Михайлівка та інші). Гурт брав участь у проведення свята до 80-річчя Хмельницької області, презентував Хмельниччину у "Євро-містечку 2012", а також на сільсько-господарській виставці у м. Києві. 

Артисти постійно виступають на родинних святах, таких як весілля, дні народження, хрестини, сватання і т.п., відновлюючи звичаї і обряди наших предків.

Особлива атмосфера настає з приходом новорічних свят. Гурт має цікаву та насичену театральним дійством програму зі співом колядок, щедрівок, з вертепом та віншуваннями.

Велика увага приділяється культурному вихованню підростаючого покоління. "Родина" часто проводить концерти у шкільних закладах, ознайомлюючи дітей з народною творчістю та українською піснею. 

05 грудня 2018 року відбувся сольний концерт гурту "Родина" під назвою "Величному роду - велике життя!". Виступ дівчат доповнили одні з кращих артистів Хмельниччини та дитячі зразкові колективи міста. 

 

Немає свята без "Родини"

Прийдуть й до Вас такі години,

Коли родинним щирим святом

І МИ, і ВИ - будем багаті!!!

 

   Гурт "РОДИНА"

 

(097) 574-07-00 Наталія Ноль 

(067) 993-42-51 Катерина Безсонова

(097) 475-81-51 Катерина Мельничук

(068) 844-19-30 Оксана Міщук