Мова:

УкраїнськаEnglish

ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ ВІКТОРА ЛИЯКА, ВІДОМОГО ПОЛЬСЬКОГО ОРГАНІСТА

19 вересня о 18.00 запрошуємо поціновувачів органної музики до Хмельницької філармонії, адже цього вечора маємо честь приймати у нашій залі відомого польського органіста Віктора Лияка!

Професор мистецтва, доктор гуманітарних наук, єдиний польський органіст, чий компакт-диск із творами Й.С. Баха у 1999 році став золотим, а наступного року – платиновим, знаний організатор та учасник фестивалів органної музики, Віктор Лияк має у своєму репертуарі всі органні твори Баха, Брамса, Фрейєра, Франка, Мендельсона-Бартольді та Моцарта, а також усі органні концерти Генделя і Гайдна.

Музикант гастролює з концертами в Австрії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Грузії, Іспанії, Нідерландах, Південній Кореї, Литві, Норвегії, Німеччині, Словаччині, Швейцарії, Швеції, Туреччині, Україні та Італії.

Свого часу наш іменитий гість здійснював записи для Польського радіо, а також записав кілька десятків компакт-дисків, виданих в Англії, Бельгії, Південній Коре. і в Польщі.

З-поміж іншого, має у своєму доробку понад сто сімдесят статей і книг з історії органобудування, історії польської музики та історії та викладає орган у місцевій державній середній музичній школі в Скерневіце, а також як фахівець у галузі пам’яток техніки бере участь у роботах, пов’язаних із реконструкцією історичних органів, консультує проекти сучасних інструментів.

19 вересня у нашому органному залі у виконанні пана Віктора Лияка звучатимуть величні твори Йоганна Себастьяна Баха: Концерт До мажор (BWV 592), хорал «Van Gott will ich nicht lassen» (BWV 658) та Фантазія і фуга соль мінор (BWV 542). Також ви матимете нагоду почути одну з органних сонат американського композитора Фелікса Боровські.

Квитки можна придбати у касі філармонії (067 174 11 41) або на karabas.com.