Мова:

УкраїнськаEnglish

ВІВАЛЬДІ І БАХ. КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Органна музика неймовірно глибока, багатогранна та довершена. Слухаючи орган, ми відчуваємо особливу умиротвореність та піднесення, які так потрібні нам зараз.

Тому 30 квітня ми знову запрошуємо усіх до органної зали філармонії, аби поринути у дивовижний світ творів двох геніальних композиторів – Антоніо Вівальді та Йоганна Себастьяна Баха у виконанні нашого гостя із Національного будинку музики, талановитого органіста, заслуженого артиста України Максима Сидоренка.

Максим Сидоренко – знаний виконавець, випускник Національної музичної академії за двома спеціальностями: фортепіано (1995) та орган (2001). Артист удосконалював виконавську майстерність в Австрії (Universität für musik und darstellende kunst), брав участь у майстеркласах відомих музикантів з Європи й США, вивчаючи особливості органних шкіл.

У його репертуарі величезний перелік творів: від барокової музики – до прем'єрних виконань і записів сучасних українських композиторів, від запису органної музики до фільмів – до участі в неакадемічних етнопроєктах.

Протягом нашого концерту у виконанні пана Максима ми почуємо хоральні прелюдії, токати та фуги великого Баха, а також його транскрипції для органу творів Вівальді. Окрім того, маємо нагоду насолодитися перекладеннями декількох оперних творів Вівальді, у тому числі виконаними самим Максимом Сидоренком.

Приходьте та насолоджуйтеся цією величною музикою! Початок о 18.00. Квитки у касі (067 174 11 71) або на karabas.com.

 

 

Програма концерту:
Й.С.Бах – Прелюдія та фуга мі мінор, BWV 548
А.Вівальді – Концерт ре мінор (RV565 (Op.3)/BWV 596) (транскрипція для органа Й.С.Баха)
Й.С.Бах –Хоральна прелюдія "Herzlich tut mich verlangen" BWV 727
Й.С.Бах –Хоральна прелюдія "Ich ruf zu Dir, Herr Jesu Christ" BWV 639
А.Вівальді – Арія 'Vedro con mio Piletto' з опери "Юстін" RV 717 (транскрипція для органа М.Макелли)
А.Вівальді –Увертюра до опери «Олімпіада» RV 725 до мажор (транскрипція для органа М.Сидоренка)
Й.С.Бах – Прелюдія та фуга ля мінор BWV 543
А.Вівальді – Концерт ре мажор (RV230 (Op. 3 №9) / BWV 972) (транскрипція для органа Й.С.Баха)
Й.С.Бах – Токата і фуга ре мінор BWV 565