Мова:

УкраїнськаEnglish

"SOLI DEO GLORIA": ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ ЗАСЛУЖЕНОЇ АРТИСТКИ УКРАЇНИ ВАЛЕРІЇ БАЛАХОВСЬКОЇ

Дорогі друзі! 23 січня о 18.00 чекаємо вас в органному залі Хмельницької обласної філармонії на концерті кращої органістки України, Заслуженої артистки України Валерії Балаховської.

 

Цього вечора для вас звучатиме велична музика всесвітньо відомого німецького композитора ХVIII століття Йоганна Себастьяна Баха, який також був відомий серед сучасників як один з кращих виконавців на органі та клавесині.

 

"Soli Deo Gloria" – "Єдиному Богу слава" – саме таким написом Бах прикрашав свої партитури, і можна сміливо стверджувати, що для нього вони були не просто словами, а саме виявом віри у Всевишнього, якою пронизана уся його творчість.

 

Доторкнутися до духовного світу видатного композитора та насолодитися величчю його творінь допоможе органістка Валерія Балаховська - артистка Національного будинку музики. Її гра поєднує в собі досконалу техніку виконання та розуміння музичних творів, а тому на її концертах глядачу відкриваються глибокий зміст і внутрішнє багатство музики та думки і почуття, закладені у ній композитором. Валерія Балаховська активно гастролює в Україні та в Європі, бере участь у міжнародних фестивалях органної музики, а також багато співпрацює з вокалістами та інструментальними ансамблями.

 

Квитки можна придбати в касі філармонії (тел.79-44-74) або за посиланням.