Мова:

УкраїнськаEnglish

"СИНЕРГІЯ ФЛЕЙТИ ТА ОРГАНУ": КОНЦЕРТ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ

Чи може бути ціле більше суми своїх частин? Або, якщо сказати простіше, чи може один плюс один дорівнювати трьом? На перший погляд – ні, але насправді в житті безліч приклад того, як з поєднання кількох окремих елементів народжується щось якісно нове. З подиху повітря над водяним плесом з’являється хвиля, тоненькі прутики, зв’язані у пучок, стають у сотні раз міцнішими, ніж поодинці, а музичні інструменти, об’єднані в оркестр, створюють абсолютно інше звучання, ніж коли ми чуємо їх поодинці. Усе це – дивовижне явище, яке мудрець Арістотель назвав синергією.

Якщо ви хочете стати свідками народження чарівної синергії голосів двох надзвичайно різних, але водночас споріднених духових інструментів - флейти та органу – запрошуємо вас завітати 2 квітня до Хмельницької обласної філармонії. Адже саме цього весняного вечора наші солісти органістка Наталя Молдован, заслужена артистка України, та флейтист Тарас Малик, лауреат міжнародних конкурсів, приготували для вас дуже особливу підбірку музичних творів, водночас легких для сприйняття, але глибоких і пристрасних, сповнених цілої гами емоцій та почуттів. У програмі –  Антична сюїта Джона Раттера, Концертино для флейти ре мажор Сесіль Шамінад, Святкова  токата Персі Флетчера,  Кантабіле №2 Енріко Пасіні, а також твори Ханса-Андре Штамма.

Ця фантазійна, ніжна і життєрадісна музика у виконанні наших артистів подарує вам незабутні враження та чудовий настрій! Будемо раді бачити вас в органному залі 2 квітня  о 17.00.

Квитки можна придбати у касі філармонії (067 174 11 41) або на karabas.com.