Мова:

УкраїнськаEnglish

«ПОРИ РОКУ» ВІВАЛЬДІ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ФІЛАРМОНІЇ!

21 квітня, у розпал весни, у нашій залі звучатиме музика, про яку не потрібно багато розповідати: «Пори року» видатного італійця Антоніо Вівальді. За три століття свого існування чотири скрипкових концерти з цього циклу стали одними з найвідоміших класичних творів за всю історію людства, адже вже з перших нот вони захоплюють уяву та підкорюють серця.

Кожний із них символізує пору року: «Весна» («La primavera»), «Літо» («L'estate»), «Осінь» («L'autunno»), «Зима» («L'inverno»), та складається з трьох частин, що відповідають місяцям. Усі вони ілюструються підбіркою італійських сонетів, що, можливо, написані самим Вівальді. У партитурі композитор вказує, який саме рядок чи фраза вірша ілюструється. Музиканти оркестру своєю грою змальовують загальну картину, а соло скрипки підкреслює її деталі.

Окрім циклу «Пори року», також прозвучать ще два не менш цікавих та знаних твори Вівальді: Симфонія соль мажор та Симфонія сі мінор ("Al Santo Sepolcro").

Для гостей нашого вечора їх виконуватиме відома київська скрипалька, лауреатка міжнародних конкурсів, Катерина Бойчук у супроводі камерного оркестру філармонії під керівництвом диригента Тараса Мартиника.

Запрошуємо завітати на наш музичний вечір 21 квітня, о 18.00. Піднесений настрій та насолоду від музики гарантуємо!

Квитки можна придбати у касі філармонії (067-174-11-41) або на karabas.com.