Мова:

УкраїнськаEnglish

ОКСАНА ПАНЧЕНКО: КОНЦЕРТ ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ

Весна – пора кохання, тож саме час зануритися у світ любовних переживань та гарячих пристрастей, якими сповнені улюблені арії з всесвітньо відомих опер. Саме таку нагодує дарує хмельничанам та гостям міста солістка Хмельницької філармонії Оксана Панченко. 6 березня о 18.00 артистка запрошує усіх завітати на її творчий вечір, присвячений найяскравішим сторінкам оперної класики.

Пані Оксана долучилася нашої творчої команди не так давно, але своїм талантом вже справила враження на наших глядачів у новорічній програмі «Viva, Оperetta!».

Цього разу молода співачка, володарка чудового сопрано, випускниця Національної музичної академії України, лауреатка міжнародного конкурсу «Голоси Олімпу» виконає для нас арії з «Чарівної флейти» та «Дон Жуана» Вольфганга Амадея Моцарта, «Богеми» Джакомо Пуччіні, «Кармен» Жоржа Бізе, а також ще декілька відомих творів.

Особливого настрою додасть вечору наша талановита органістка, заслужена артистка України Наталія Молдован, яка не лише акомпануватиме на органі під час вокальних номерів, а й виконає для глядачів низку величних органних опусів. Також участь в концерті візьме Олександр Черевик (тенор), артист Львівської національної опери, тож обов’язково почуємо і дуети. У другому відділенні програми концертмейстером виступить лауреат міжнародних конкурсів Ігор Мержиєвський (фортепіано).

Подаруйте собі та своїм близьким вечір яскравих музичних вражень та гарного настрою! Замовляйте квитки та проходьте до нашої органної зали - буде атмосферно!

Квитки у касі (067 174 11 41) або на karabas.com.