Мова:

УкраїнськаEnglish

НАСТРОЇ. УКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА ПІСНЯ – ОПЕРА В МІНІАТЮРІ

Микола Лисенко, Кирило Стеценко, Яків Степовий, Денис Січинський, Станіслав Людкевич, Василь Барвінський, Стефанія Туркевич. Одні з цих композиторів відомі широкому загалу, про інших, ви, швидше за все, чуєте вперше. Проте усі вони у своїй творчості неодноразово зверталися до жанру української мистецької пісні, залишивши у своєму доробку справжні пісенні перлини, багато з яких, на превеликий жаль, загубилися у круговерті подій і протягом тривалого часу чекали зустрічі із публікою.

Саме такі музичні скарби презентують нам український співак, баритон, лауреат всеукраїнських та дипломант міжнародних конкурсів Володимир Шагай та піаніст, акомпаніатор, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Віталій Бобровський у своїй концертній програмі «НаСтрої». 

Концерт відбудеться за підтримки Ukrainian Art Song Project (Канада), новаторської ініціативи, заснованої майже два десятиліття тому відомим британським співаком, бас-баритоном Павлом Гунькою.

Мета проєкту - записати та зберегти для світу понад тисячу мистецьких пісень 30 найвидатніших українських композиторів, а також познайомити з українською мистецькою піснею студентів міжнародних консерваторій та музичних факультетів. Аби віднайти окремі з цих творів, засновники проєкту провели справжню детективну роботу, звертаючись до приватних та родинних колекцій, рідних та близьких митців, у тому числі і тих, що свого часу емігрували з України.

Концерт у колі справжніх поціновувачів української пісенної спадщини – саме таким буде формат нашого вечора «НаСтрої», і це не просто образне висловлювання. Виконавці прагнуть бути якомога ближчими до глядача та створити особливу камерну атмосферу, тому цього разу не буде сцени і глядацького залу, як зазвичай. Артисти та рояль розташуються у центрі залу, а глядачі – навколо них.

Впевнені, що цей вечір подарує нам незабутні враження, тож запрошуємо усіх завітати до філармонії 20 квітня, о 18.00.

Квитки можна придбати у касі філармонії (067-174-11-41) або на karabas.com.