Мова:

УкраїнськаEnglish

«ЛЮБОВ ТА ЖИТТЯ ЖІНКИ». КОНЦЕРТ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

6 травня запрошуємо хмельничан та гостей міста на особливий вечір глибоких емоцій та почуттів, головною окрасою якого стане знаменитий вокальний цикл Роберта Шумана «Любов та життя жінки».

Цей шедевр романтичної музики композитор створив у 1840 році на вірші Адельберта фон Шаміссо, а розповідає він про життєвий шлях жінки через призму її любові. Вісім пісень циклу створюють драматургічну лінію, яка охоплює перше кохання, щасливе сімейне життя, материнство та трагічну втрату. Музика Шумана передає всю глибину жіночих переживань, від радості до болю, від надії до смутку, створюючи емоційний портрет героїні.

А почути цей особливий твір маємо нагоду у виконанні нашої чарівної солістки Фатіми Чергіндзії, заслуженої артистки України, чий проникливий голос здатний донести найтонші відтінки почуттів, закладених у музиці. Акомпануватиме їй лауреат міжнародних конкурсів Борис Колесник. Окрім того доповнять атмосферу вечора твори ще кількох композиторів-романтиків, зокрема Франца Шуберта, Ріхарда Штрауса та Ференца Ліста.

Цей концерт — про любов, життя, жіночий досвід та красу музики, яка говорить універсальною мовою почуттів. Не пропустіть можливість поринути у світ романтичної музики та насолодитися її глибоким змістом. Початок концерту о 18:00. Квитки у касі філармонії та на karabas.com.