Мова:

УкраїнськаEnglish

Концерт на підтримку ЗСУ. Все буде Україна!

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

15 травня о 17.00 у Хмельницьку обласну філармонію, на підтримку ЗСУ та постраждалих від війни, запрошує талановитий піаніст та композитор Євген Геплюк (м.Київ)

 

У програмі: твори М. Лисенка, Б. Лятошинського, В. Філіпенка, Є. Геплюка

 

Євген Геплюк – піаніст та композитор, володар Гран-прі обласного конкурсу «Нові імена» (Хмельницький, 2000), двічі дипломант Всеукраїнського конкурсу «Нові імена» (Київ, 1999 та 2000), дипломант Міжнародного конкурсу піаністів «Classic-Поділля» (Хмельницький, 2004), концертмейстер кафедри мідних духових та ударних інструментів НМАУ імені П. І. Чайковського.

Народився 15 вересня 1981 в місті Кам`янець-Подільський Хмельницької області.
У 2000 закінчив теоретичний та фортепіанний відділи Xмельницького музичного училища імені Вл. Заремби, у 2005 році – фортепіанний факультет, а у 2008 році – асистентуру-стажування НМАУ імені П. І. Чайковського (клас викладача – з. а. України Ю.М. Кота). У 2001-2005 роках займався композицією у класі н. а. України Л.М. Колодуба.

Має постійно насичену концертну діяльність, виступає з сольними програмами в концертних залах Києва, Хмельницького, Кам’янець-Подільского. Виступав з Хмельницьким обласним симфонічним оркестром (диригенти – Ернст Вюрдінгер (Австрія), Сергій Леонов (Україна)).

У творчому доробку Євгена Геплюка як композитора – камерні інструментальні (для фортепіано, струнного, духового та симфонічного оркестрів), камерно-вокальні та хорові твори. Твори Євгена Геплюка виконувались на фестивалях «Музичні прем’єри сезону» (м. Київ, 2004 р., 2007 р.), «MusicMarineFest» (м. Одеса, 2007 р.), «Київ Музик Фест» (м. Київ, 2007 р.).

 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі