Мова:

УкраїнськаEnglish

Khmelnytskyi Classic Fest. «ІСПАНСЬКА ГІТАРА»

Третій день нашого Міжнародного фестивалю класичної музики «Khmelnytskyi Classic Fest» стане справжнім подарунком для поціновувачів ніжних та пристрасних ритмів класичної гітари! 13 лютого у рамках фестивалю нашу залу сповнять запальні мелодії сонячної Іспанії у виконанні заслуженого артиста України, соліста Національної філармонії Андрія Остапенка.

Цей гітарист-віртуоз має у своєму репертуарі широку палітру творів композиторів різних стилів та епох, серед яких Й.С.Бах, Н.Паганіні, Х.Родріго, І.Альбеніс та багато інших. Виступає Андрій Остапенко як сольно, так і з симфонічним оркестром та камерними ансамблями, і відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами, адже гастролює в Іспанії, Італії, Польщі, Литві, Швейцарії, Азербайджані, Португалії, Великій Британії.

А ще майстерній грі артиста, яку він свого часу вдосконалював у Міжнародній академії гітари Франциско Тарреги в Італії, особливого шарму та колориту додає його унікальний музичний інструмент – гітара, що виготовлена німецьким майстром Дітером Хопфом (модель Artista Membrane). Завдяки особливій конструкції, їй властивий глибокий звук та неймовірна акустика.

Приходьте до нашої органної зали 13 лютого о 18.00 та відчуйте самі, як у руках талановитого артиста оживе та битиметься в такт з палкими іспанськими римами серце цієї гітари! Квитки у касі (067 174 11 41) та на karabas.com.

 

 

 

У програмі:

Л. Брауер – Колискова
Е. Вілла-Лобос – Чотири прелюдії
Ф. Морено-Торроба – Кастильська сюїта

1. Fandanguillo
2. Arada
3. Danza

Ф. Таррега – Спогад про Альгамбру
Х. Родріго – Соната Giocosa

I. Allegro moderato
II. Andante moderato
III. Allegro

Х. Родріго – Заклинання і танець
І. Альбеніс – Іспанська сюїта № 1, тв. 47

1. Granada – Serenata
5. Asturias – Leyenda

Р. Дієнс – Tango en Skai