Мова:

УкраїнськаEnglish

ДИТЯЧИЙ РІЗДВЯНИЙ БАЛ

Ще зовсім тихо, але вже впевнено стукає у наші двері велична Чарівниця Зима. Уже розправляють крила ангелики, лаштує Миколай свої срібні санчата, а дітки готуються писати йому листи із заповітними побажаннями! Бо ж уже зовсім близько найочікуваніші та найулюбленіші свята всіх дітей та дорослих – різдвяно-новорічні!

У цей дивовижній час дитячі серця повняться очікуванням див та найсміливішими мріями. Одну з них можемо відгадати безпомилково, бо ж хто з нас не хотів потрапити у казку. І найголовніше, що ми можемо її здійснити, бо наші артисти вже підготували для вашої малечі справжню подорож на святковий різдвяний бал. Сяйво ялинки, чарівна музика у виконанні справжнього симфонічного оркестру, юні дами та кавалери, веселі танці, запальні ігри, чудовий настрій, море позитивних емоцій і навіть справжній Розпорядник – усе це неодмінні атрибути нашого Різдвяного балу!

А ще разом із красунею Попелюшкою та улюбленими казковими героями дітки мають виконати дуже важливу місію – зрозуміти самим та розповісти іншим, як подарувати свято своїм рідним та близьким. Бо ж Різдво – це не просто ялинки, вогники, коробки і торбинки! Різдво – це щирість, надія та віра в дива! Різдво – це світло любові, яке здатне перемогти всі негаразди, подолати зло та навіть розтопити вічну мерзлоту в грудях Містера Крижане Серце!

Тож урочисто запрошуємо всіх прибути до нашої святкової зали та поринути у вир казкових пригод!

Чекаємо гостей на Різдвяний бал 27 грудня о 13.00! 

Режисерка-постановниця – Юлія Алєксєєва
Хореографиня-постановниця – Олександра Тарнопольська
Балетмейстер – Сергій Качуринець, заслужений артист України

Участь у святковому дійстві беруть:

Симфонічний оркестр філармонії, диригент – Сергій Леонов, заслужений діяч мистецтв України
Артисти балету і хору «Козаки Поділля» та вихованці Дитячої студії