Мова:

УкраїнськаEnglish

БАХ І СУЧАСНІСТЬ: ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

31 січня о 18.00 Хмельницька обласна філармонія запрошує поціновувачів органної музики  на концерт Заслуженої артистки України Ірини Харечко.

У програмі – як відомі твори видатного німецького композитора Йоганна Себастьяна Баха, які звучать у найвідоміших концертних залах світу,  так і твори наших сучасних українських композиторів: Віктора Гончаренка, Ігоря Асєєва, Володимира Зубицього, Лесі Дичко.

Таким чином, глядачі матимуть можливість прослідкувати трансформацію традицій органного мистецтва  крізь час: від німецької школи органної музики, що була спадкоємицею  досягнень великих італійської та іспанської шкіл, до кращих зразків творчості композиторів української школи XX-XXI ст., яка отримала новий поштовх для свого розвитку із появою і реставрацією інструментів у багатьох містах України.

Заслужена артистка України, дипломантка міжнародних конкурсів, солістка Національного будинку  музики України Ірина Харечко, яка виконуватиме ці твори, відточувала свою майстерність у кращих європейських музикантів, концертує з солістами-вокалістами, інструментальними ансамблями, хоровими колективами, Ансамблем класичної музики ім. Б.Лятошинського та  веде активну гастрольну діяльність в Україні та за кордоном (Бельгія, Голландія, Німеччина, Польща).

Тож завдяки глибокому розумінню сутності творів, досконалій техніці та виконавській майстерності талановитої органістки усі поціновувачі органа цього вечора отримають справжню насолоду від величної музики.

Чекаємо вас в органному залі філармонії!

Квитки можна придбати у касі (тел. 79-44-74) або за посиланням