Мова:

УкраїнськаEnglish

АСТОР П'ЯЦЦОЛЛА: "ПОРИ РОКУ В БУЕНОС-АЙРЕСІ"

21 вересня запрошуємо хмельничан та гостей міста у неймовірну музичну мандрівку до світу аргентинського танго, сповненого пристрасних почуттів, палких ритмів та бурхливих емоцій!

Цього вечора ви маєте нагоду почути у нашому залі один із найвідоміших музичних циклів великого Астора П'яццолли – "Пори року в Буенос-Айресі" у виконанні камерного оркестру філармонії під орудою диригента Тараса Мартиника.

"Cuatro Estaciones Porteñas" – це чотири танго, чотири настрої, чотири пори року, прожитих в Буенос-Айресі. І хоча Астор П’яццолла далеко не перший, хто звертається до цієї теми, його твір зачіпає особливі струни у серці слухача, адже пори року тут – це не окремі картини, а лише декорації, на фоні яких розгортається справжня історія життя мешканця цього неповторного портового міста, у якій переплелись кохання і сум, пристрасть та самотність.

Особливими барвами цю емоційну музику сповнить наш гість зі Львова: лауреат міжнародних конкурсів, талановитий скрипаль Дарій Кобзар.

Не пропустіть цей винятковий шанс насолодитися миттєвостями аргентинського танго разом із нами! Чекаємо на вас 21 вересня о 18.00!

Квитки можна придбати у касі філармонії (067 174 11 41) або на karabas.com.