Її назва у перекладі означає «прекрасне». На ній грали шумери і мешканці Стародавнього Єгипту, Греції та Риму. Піфагор її звуками лікував хвороби. Її прикрашали сріблом, золотом та слоновою кісткою, засипали дорогоцінними каменями. У Середньовіччі на ній грали у соборах та церквах. З XIII століття вона є символом Ірландії, і зображена на гербі, печатках, монетах та прапорі цієї країни. Музику для неї писали Моцарт, Дебюссі та Гендель, а на узбережжі морів іноді можна почути, як ній грає вітер…
Заінтриговані? Це все про найдавніший струнний щипковий музичний інструмент – арфу! І саме її ніжний голос стане окрасою нашого музичного вечора 19 березня! Це буде дуже неординарна мистецька подія, що подарує нам незабутні враження від улюблених класичних мелодій у новому прочитанні для арфи, що звучатимуть у чарівливій атмосфері сяйва сотень свічок.
Разом із солісткою, нашою гостею зі Львова, артисткою Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, лауреаткою міжнародних конкурсів та фестивалів, талановитою арфісткою Іванною Гетто для вас гратиме наш камерний оркестр під орудою неперевершеного маестро Мартиника.
Не пропустіть цей вечір романтичної музики, світла та піднесеного настрою. Чекаємо вас 19 березня о 18.00 в органній залі філармонії!
Квитки у касі філармонії (067 174 11 41) або на karabas.com.
У програмі:
Йоганн Пахельбель – Канон Ре мажор
Марсель Гранджані – Арія в класичному стилі
Джон Раттер – «Арія», ч.3 з «Ліричної сюїти»
Анатолій Кос-Анатольський – Концерт для арфи з оркестром, ч.2
Їрума – «River Flows in You»
Жуль Массне – «Медитація» з опери «Таїс»
Келвін Джонс – «Віра і надія»
Ґустав Малер – «Адажієтто» з симфонії №5
Едвард Елгар – Серенада для струнних, ч.2
© 2000 — 2024 Всі права захищені
Сервіс для онлайн платежів буде доступний незабаром
Квитки - у касі філармонії, тел.: (0382) 79-44-74