Мова:

УкраїнськаEnglish

Авторський концерт Віталія Самолюка "REQUIEM".

28 лютого, четвер, початок о 18:30

В рамках Х Міжнародного фестивалю "Хмельницький КамерФест"

 

Участь беруть:

Камерний оркестр Хмельницької обласної філармонії

Диригент - Тарас Мартиник

Хмельницький Академічний Муніципальний камерний хор

Диригент - Заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур

Солісти - Заслужена артистка України Фатіма Чергіндзія (сопрано) та лауреати Міжнародних конкурсів: Анна Попова (меццо-сопрано), Андрій Юрченко (тенор), Микола Хлебан (бас), Тетяна Васильців (бандура, м. Одеса).

 

Композитор, лауреат міжнародного конкурсу, член спілки композиторів України. Народився 18 червня 1985 року в селищі міського типу Чорний острів, Хмельницької області. Музикою почав займатися з 6-ти річного віку. Музичну школу закінчив по класу фортепіано.

Перші композиції з’являються саме під час навчання ще в школі (серед них твори для фортепіано „Спогад” та „Вальс”). Подальшу професійну музичну освіту продовжив в Хмельницькому музичному училищі імені В.І Заремби на відділі хорового диригування (клас викладача Каморнік А.Р.).

Збагачуючи свої знання, продовжує навчання в Одеській Національній музичній академії імені А.Нежданової на теоретичному факультеті (кафедра теорії музики та композиції, клас доцента Ю.О. Гомельської).

За роки навчання в Академії пробує свої творчі сили у написанні творів великої форми. Так з’являються соната для кларнета та фортепіано, вокальна кантата „Спогади бранки” на текст О. Дідусенко, Три фантастичні п’єси та багато іншої інструментальної музики. Дипломною роботою В. Самолюка стала симфонічна поема „Вічність”.

Віталій Самолюк є автором циклу „П’ять фуг для фортепіано”, мініатюр для струнного квартету. Пише композитор і духовні твори: „Отче наш”, „Алілуя”, „Благослови, душе моя, Господа”.

У 2009 році в Будинку Реріха (м. Одеса) прозвучав Перший фортепіанний концерт в трьох частинах, соната „Сатурн” для скрипки і фортепіано, „Ля-сі-мі” для скрипки і фортепіано, „Щедрик”. В цей рік розпочато роботу над скрипковим концертом, а з 2010 року композитор працює над Другим фортепіанним концертом.

Віталій Самолюк є лауреатом Міжнародного конкурсу молодих композиторів Пента TON 2008 (м. Миколаїв), де його Соната для фортепіано виборола ІІ місце. У 2009 році взяв участь у джазовому фестивалі пам’яті Ростислава Кабанченка (м. Одеса) із джазовими імпровізаціями.

Жанрова палітра композитора доволі багата. Її діапазон включає як малі, так і великі форми. В 2011 році, з новим симфонічним твором „Відлуння”, В. Самолюк вступає в Спілку Композиторів України.

Окрім власних творів, Віталій Самолюк, будучи концертмейстером у класі естрадного співу, приділяє велику увагу аранжуванню музики. 

 

 

У програмі: симфонічна поема "Лучафер", Різдвяна сюїта, "Реквієм".

 

Вартість квитків: 60-70 грн.

Музичний абонемент діє!