Мова:

УкраїнськаEnglish

Надія Величко, солістка Львівського органного залу з програмою "Дихання весни"

03 березня, неділя, початок о 17:00

В рамках Х Міжнародного фестивалю "Хмельницький КамерФест"

 

СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ "ДИХАННЯ ВЕСНИ"

НАДІЯ ВЕЛИЧКО

Солістка Львівського органного залу

 

Надія Величко виросла у Львові. Закінчила Львівський Вищий державний музичний інститут. В 1999 - 2003 рр. проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії у Києві по спеціальності концертмейстер (клас доцента Н. Козіної) і орган (клас професора Г. Булибенко).
Брала участь у майстер-класах та академіях відомих майстрів-педагогів: Ж. ван Ортмерсена, Ж.-Л. Зандера, Д. Лауквіка, М. Шмедінга, у 2010 році здійснила поїздку на Міжнародну органну академію у Хаарлем (Нідерланди), де стажувалась у провідних органістів Європи: Б.Вінсеміуса (Нідерланди), Л.Г’єльмі (Італія), В.Церера (Німеччина), Ж.Робена (Франція). Виступала в концертах у Вищій школі музики і театрі ім. Ф. Мендельсона-Бартольді, грала на відомих історичних органах у містах Фрайбург, Намбург, Рьота. Її запрошують брати участь у престижних музичних заходах за кордоном та в Україні.
З 2001 року працює солістом Львівського Будинку органної та камерної музики, в її творчому доробку – понад 30 різноманітних концертних програм. Надія Величко є активним популяризатором музики львівських композиторів. З її участю був записаний компакт-диск «Органна музика львівських композиторів 16-20 століть», інша версія програми «Музичний Львів і спадщина Габсбургів» була представлена слухачам у грудні 2010 року.
Брала участь у міжнародних фестивалях «Контрасти», «Музика тисячоліття», «Давньої музики» та усіх попередніх фестивалях «Діапазон». Співпрацювала в концертних проектах з кращими колективами міста, виступала з концертами у Польщі, Німеччині, Нідерландах, Білорусі, Росії.

 

У програмі: твори Й. С Баха, Д. Стенлі, Г. Бьома, Й. Райнбергера, М. Сужиньські, Р. Вагнера, Ж. Грісона, А. Корчинського. 

 

Вартість квитків: 60-70 грн.

Музичний абонемент діє!