Мова:

УкраїнськаEnglish

Олександр Якубов

ОЛЕКСАНДР ЯКУБОВ

Керівник оркестру та диригент Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»

 

У 2008 році закінчив Львівську національну музичну академію імені М. Лисенка,  після закінчення якої розпочав свою трудову діяльність у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді на посаді концертмейстера  заслуженого ансамблю танцю України «Юність». Працював в ЛНМА імені М. Лисенка викладачем кафедри оркестрового диригування.

З 2012  року  працював у Хмельницькій обласній  філармонії на посаді соліста-інструменталіста (баян). За цей період проявив себе  високопрофесійним, талановитим, обдарованим музикантом і аранжувальником.

В своїй роботі постійно демонструє високу  працелюбність і наполегливість, вражаючий ріст творчого доробку. Прониклива музикальність, майстерність, поєднані з артистизмом і  темпераментом, завжди викликають у слухачів відповідне відчуття задоволення. Концертний  репертуар О.Якубова – твори української і зарубіжної музичної класики, твори сучасних авторів.

У 2012 році артист очоливши інструментальний ансамбль, відродив ВІА «Товтри», творчі зусилля  якого спрямував на розвиток і пропаганду сучасного естрадного музичного мистецтва. На VІ-ому Міжнародному конкурсі  «PERPETUUM  MOBILE» в травні 2013 року в м. Дрогобичі вокально-інструментальний ансамбль «Товтри» здобув звання лауреата з врученням Диплома Першого ступеня.

За активну  волонтерську та культурно-артистичну діяльність, спрямовану на формування й підтримання високого морального духу військовослужбовців та з нагоди Міжнародного дня волонтерів у 2015 та 2016 роках Олександра Якубова відзначено Подякою Хмельницької обласної державної адміністрації та Почесною грамотою Хмельницького міського голови.

З 2017 року є диригентом оркестру Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля".