Мова:

УкраїнськаEnglish

Чоловічий вокальний квінтет "Мікст"

Чоловічий вокальний квінтет "МІКСТ" був створений Степаном Дробітом у листопаді 2014 року на базі артистів Хмельницької обласної філармонії - тенорів Андрія Юрченка, Андрія Сарікова, Ігоря Гринкевича, баритона Степана Дробіта, басу Руслана Фандуля.

 

У творчій діяльності артисти велику увагу приділяють як вокально-ансамблевій техніці, так і засобам художньої виразності, максимально використовуючи можливості кожного учасника. За роки існування колектив завоював прихильність та творчу музичну симпатію не тільки місцевого глядача, а і по всій Україні.
Репертуар колективу насичений відомими українськими народними та зарубіжними піснями, музичну спадщину також доповнюють духовні, літургійні піснеспіви. Колектив презентує академічну та естрадну манеру співу «a capella».

Квінтет підготував декілька концертних програм, до яких увійшли найрізноманітніші за характером українські народні пісні в естрадній обробці, твори українських композиторів.

Колектив часто виступає перед учнівською та студентською молоддю. Їх виступи завжди користуються незмінним успіхом у глядача.

 

Склад ансамблю (станом на 2018 рік): Руслан Фандуль (бас), Андрій Морголя (бас, баритон), Степан Дробіт (баритон), Ігор Грінькевич (тенор), Саріков Андрій (тенор), Андрій Юрченко (тенор).

Склад ансамблю (станом на 2019 рік): Руслан Фандуль (бас), Олексій Блащук (баритон), Ігор Грінькевич (тенор), Андрій Саріков (тенор), Андрій Юрченко (тенор). 

Художній керівник колективу - Андрій Юрченко, соліст Хмельницької обласної філармонії.

 

Нещодавно колектив побував на фестивалях у Польщі та Франції, брав участь у святковій Літургії у Вільнюсі, де також з успіхом пройшов концерт для української громади.

 

http://www.mikstacapella.com.ua/

https://www.facebook.com/groups/mikst/

info@mikstacapella@com.ua

+38 (‎097) 185-78-29               

+38 (‎097) ‎177-23-59