Мова:

УкраїнськаEnglish

ЗАПРОШУЄМО НА «КОНЦЕРТ У ВІДЕНСЬКОМУ СТИЛІ»

31 березня,  у чудесну пору, коли набирає сил весна, сонячні промені дарують світу тепло, а в душі народжуються найніжніші почуття,  запрошуємо усіх поціновувачів романтичної класики на «Концерт у віденському стилі»!

Відень! Хіба ще існує таке місто, яке викликає стільки музичних асоціацій? Чого варті лише віденський вальс і віденський бал, які досі хвилюють наші серця та малюють в уяві картини світських прийомів та безтурботного життя, чарівних дам і кавалерів, розкішного вбрання, сяйва коштовностей і, звичайно ж, вишуканих танців!

Недарма кажуть, що Відень – це місто, що живе у ритмі вальсу. Тривалий час воно було музичною столицею західного світу. Із ним пов’язані життя і творчість цілої плеяди геніальних композиторів: Гайдна, Моцарта, Бетховена, Шуберта, Брамса, Шопена, Дворжака, Сібеліуса, Брукнера, Штраусів, Малера та багатьох інших.

Тож нічого дивного, що обираючи назву для концертної програми нашого музичного вечора, ми вирішили згадати саме Відень. Адже у виконанні нашого симфонічного оркестру під орудою диригента Сергія Леонова, заслуженого діяча мистецтв України, для вас звучатимуть мелодійні вальси, запальні польки та енергійні галопи, які подарують нам справжню атмосферу віденського балу.

Справжньою родзинкою цього вечора стануть наші солісти: співаки Варшавської та Львівської опери Анастасія Корнутяк (сопрано), Олег Лановий (тенор) та Степан Дробіт (баритон). А щоб атмосфера балу була ще більш реалістичною, ваше око милуватимуть вишукані танцювальні па у виконанні артистів балету ансамблю «Козаки Поділля» (хореографиня Олександра Тарнопольська).

Чекаємо на вас 31 березня, о 18.00 у Хмельницькій обласній філармонії!

Квитки можна придбати у касі (0671741141) або на karabas.com.