Мова:

УкраїнськаEnglish

SUSPIROS DE ESPAÑA

2 червня запрошуємо до Хмельницької філармонії, щоб відчути справжній подих Іспанії та Латинської Америки, який подарує нам унікальна концертна програма «Suspiros de España»!

Ця музика – це більше, ніж мелодії. Це глибокий ритм життя, повний енергії, пристрастей і драматизму. Це вражаюче багатство музичних традицій, що сформувалися під впливом різних культур. Тут іспанська сарсуела та пасодобль зустрінуться з аргентинським танго та мексиканськими мелодіями!

Під орудою нашої гості з Києва, молодої талановитої диригентки Наталії Кіричук духовий склад академічного симфонічного оркестру філармонії представить програму, що об'єднає колоритні ритми, характерні для різних куточків іспаномовного світу.

У програмі звучатимуть твори таких відомих композиторів як Мануель Пенелья, Мануель де Фалья, Хайме Тексідор, Маседоніо Алькала, Енріке Гранадос та інші, кожен з яких розповідатиме свою історію з іспанською душею.

Особливий твір програми – це чи не найвідоміший іспанський пасадобль «Suspiros de España», що дав назву цьому концерту. Написаний Антоніо Альваресом Алонсо у 1902 році, він став не лише справжнім символом іспанської музики, а й втіленням ностальгії за батьківщиною всіх іспанців, які емігрували у той час. До речі, подейкують, що композитор назвав його на честь  традиційних іспанських солодощів suspiros.

Цей вечір стане справжньою подорожжю крізь традиції та характери різних країн, де музика не просто звучить, а говорить про культуру, історію та людські емоції. Запрошуємо у світ, де кожна нота дихає життям!

Початок концерту о 18:00. Квитки у касі філармонії та на karabas.com.