Мова:

УкраїнськаEnglish

«ROCK & ROLL HALL OF FAME». БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

19 квітня відчиняємо для вас віртуальні двері у «Зал слави рок-н-ролу», де зібрані справжні музичні легенди, що об’єднують покоління!

Елвіс Преслі та Віллі Нельсон, The Beatles і Queen, Deep Purple і Led Zeppelin, Pink Floyd та AC/DC, Майкл Джексон і Вітні Г’юстон, The Police і Bon Jovi – ці та інші виконавці, хіти яких ми почуємо на цьому концерті, змінили не лише історію музики, а й суспільну свідомість.

Бо рок-н-рол — це не просто музика. Це свобода від обмежень і пут, яка руйнує стіни, що розділяють людей. Це шалений коктейль бунтівного духу і сміливих ідей, в якому пульсує ритм життя! Рок-н-рол – це унікальне культурне явище, що зробило нас тими, хто ми є сьогодні!

Цього вечора маєте нагоду зануритися в атмосферу культових хітів, відчути справжній драйв та зарядитися енергією цих музичних богів! У виконанні нашого симфонічного оркестру під орудою маестро Сергія Рабійчука та солістів філармонії ви почуєте найвідоміші та найбільш знакові композиції музикантів, чиї імена золотими літерами закарбовані у літописі «Rock & Roll Hall Of Fame».

Запрошуємо прийти до нас з родиною і друзями та поринути у світ легендарного рок-н-ролу, ностальгії та яскравих вражень!

А тепер ще один дуже важливий момент! Цього вечора вхід до нашої зали буде вільним. І на знак нашої вдячності та поваги до наших славних воїнів, завдяки яким ми маємо можливість проводити та відвідувати такі події, протягом концерту ми будемо проводити збір для бійців 108-ї ОБр ТрО, які саме зараз нищать ворога на східних рубежах. Усі кошти будуть спрямовані на придбання розвідувального комплексу для підрозділу!

Приходьте до нашої зали, насолоджуйтеся драйвовою музикою та долучайтеся до здійснення найважливої для кожного українця мрії – Перемоги! Кожен донат – це ваш внесок у цю мрію!