Мова:

УкраїнськаEnglish

"ОЗБРОЄНІ ТАНЦЕМ". КОНЦЕРТ ДИТЯЧОЇ СТУДІЇ "КОЗАКІВ ПОДІЛЛЯ"

Запрошуємо вас відчути справжній дух молодості та козацької звитяги! 29 червня о 17:00 вихованці Дитячої студії при Академічному ансамблі пісні і танцю «Козаки Поділля» запрошують усіх на звітний концерт "Озброєні танцем", на якому вони покажуть якого рівня майстерності вони досягли завдяки наполегливій праці під керівництвом головного балетмейстера, заслуженого артиста України  Сергія Качуринця, викладачів Олега Капелюха, Василя Сатка та концертмейстера Ярослава Камінського.

Наші вихованці відомі своїми захопливими українськими народними танцями далеко за межами Хмельниччини, тож і цього вечора  продемонструють свої найкращі хореографічні номери, відточені на численних концертах, фестивалях та конкурсах протягом року, де вони завжди займають призові місця.

Як і завжди, танцюючи, наші юні артисти прагнуть допомогти тим, завдяки кому ми маємо можливість жити і працювати: воїнам Збройних Сил України. Тому під час концерту традиційно маєте можливість долучитися до збору на підтримку підрозділів, де зараз воюють наші земляки.

Не пропустіть можливість стати частиною цього незабутнього свята танцю та молодості! Приєднуйтесь до нас у цей чарівний літній вечір, щоб підтримати юні таланти та зробити свій вклад у благородну справу!

Музичний настрій забезпечить оркестр "Козаки Поділля" під керівництвом Олександра Якубова.

Вхід вільний!