Мова:

УкраїнськаEnglish

"MOZART REQUIEM"

Напередодні Великодня, одного з найбільш шанованих християнських свят, що утверджує віру у перемогу добра над злом, світла над темрявою, у Хмельницькій обласній філармонії звучатиме величний твір, надзвичайно співзвучний цій ідеї – «Реквієм» Вольфганга Амадея Моцарта.

Геній великого композитора, що подарував людству незрівнянні перлини музичного мистецтва, з особливою задумливою силою спалахнув у цьому легендарному творі, якому судилося стати для Моцарта його похоронною месою.

Глибокий, надзвичайно драматичний і емоційний, «Реквієм» веде нас із похмурих глибин смертельного суму та відчаю до царства вічного світла. Саме тому він знайде особливий відгук у наших душах, адже саме зараз наш народ проходить важкий шлях втрат і боротьби. Віримо, що ми гідно пройдемо ці випробування, а нагородою стане мир та злагода у нашому квітучому раю – рідній Україні!

Тож усіх, хто хоче наживо відчути дотик сяйва геніального таланту Моцарта, запрошуємо 12 квітня о 18.00 до нашої концертної зали. «REQUIEM» звучатиме у виконанні Академічного симфонічного оркестру філармонії під орудою диригента Тараса Мартиника та хору Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».

Хормейстер - Катерина Дробіт.

Солісти - Фатіма Чергіндзія, Анна Попова, Олег Лановий та Степан Дробіт.

Квитки - у касі філармонії (067-174-11-41) або на karabas.com