Мова:

УкраїнськаEnglish

МЕНДЕЛЬСОН. ВІЧНА КЛАСИКА

Чи багато композиторів-класиків мають у своєму доробку мелодію, яку не лише впізнає переважна більшість пересічних людей, далеких від музики, а й точно назве прізвище її творця? Впевнені, що їх можна буквально порахувати по пальцях. І Мендельсон з його «Весільним маршем» - саме один із них!

Свого часу його називали Моцартом ХІХ століття, адже в підлітковому віці він уже створював повномасштабні оригінальні шедеври. Справжній вундеркінд, композитор, диригент, віртуозний піаніст, художник, поет, спортсмен, лінгвіст і навіть доктор філософських наук! Таким знали  видатного німецького композитора Фелікса Мендельсона-Бартольді його сучасники. Тож погодьтеся, що оцінювати творчість такого геніального митця за одним маршем – це точно помилка, адже у його доробку надзвичайно велика палітра різножанрових творів, !

13 червня маєте чудову нагоду не лише більше дізнатися про музику Мендельсона, а й сповна насолодитися низкою його найвідоміших опусів. Цей вечір вічної класики у філармонії стане чудовим подарунком від нашого Академічного симфонічного оркестру на чолі із заслуженим діячем мистецтв України диригентом Сергієм Леоновим.

Будемо слухати концертну увертюру «Гебриди» та його Симфонію №5 «Реформаційна». Також почуємо чудовий  Концерт для скрипки з оркестром мі мінор, який по праву вважається одним найкращих скрипкових концертів усіх часів. Сольну партію у ньому виконає молодий талановитий скрипаль Віталій Леонов (м.Київ).

Приходьте та відкрийте для себе особливу музику Фелікса Мендельсона, у якій поєдналися романтизм та класика! Початок концерту о 18.00. Квитки у касі (067 174 11 41) та на karabas.com.