24 квітня симфонічний оркестр філармонії під орудою маестро Тараса Мартиника запрошує вас на вечір, де романтична європейська велич зустрінеться з кінематографічним блиском ХХ століття.
Симфонія №3 Фелікса Мендельсона-Бартольді, яка відкриє концерт, народилася з вражень композитора від подорожі до Шотландії, тому й отримала назву «Шотландська». Вважається, що саме там, у руїнах абатства Голіруд, він почув мелодію, яка стала серцем майбутнього твору. Завершений у 1842 році, цей твір вражає драматичною напругою, енергією та витонченою мелодикою, що робить його однією з вершин романтичного симфонізму.
У продовженні вечора – знайомство із творчістю Еріха Вольфганга Корнгольда – австрійсько-американського композитора, знаного як одного із творців класичної голлівудської музики. Звучатиме його Скрипковий концерт ре мажор (1945), твір, що сяє блиском і водночас зворушує щирістю почуттів. Сольну партію виконає молода львівська скрипалька Христина Кміть – учениця професора Володимира Заранського, лауреатка міжнародних та всеукраїнських конкурсів.
Не пропустіть нагоду відчути подих романтичної Європи й сяйво голлівудської класики, адже це буде зустріч із музикою, яка об’єднує покоління та дарує справжню емоційну силу!
Початок концерту – о 18:00. Квитки – у касі філармонії та на karabas.com.
Програма:
Фелікс Мендельсон-Бартольді – Симфонія № 3, ля мінор, Op. 56, «Шотландська»
Еріх Вольфганг Корнгольд – Концерт для скрипки ре мажор, Op. 35
Христина Кміть – українська скрипалька, випускниця Львівського державного музичного ліцею ім. С.Крушельницької, зараз завершує навчання на рівні бакалавра Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка в класі професора Володимира Заранського.
Лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Виступала з сольними програмами з Львівським академічним симфонічним оркестром на сцені національної філармонії ім. М. Скорика, з академічним камерним оркестром Рівненської обласної філармонії, Закарпатським академічним симфонічним оркестром, з Луганським філармонійним оркестром в Органному залі та з камерним оркестром «Академія». Концертувала під батутою Ігоря Муравйова, Івана Остаповича та Вікторії Свалявчик-Цанько. Виконала премʼєри в Україні творів композиторів Ігоря Лободи і Марка Бушкова.
© 2000 — 2026 Всі права захищені
Сервіс для онлайн платежів буде доступний незабаром
Квитки - у касі філармонії, тел.: (0382) 79-44-74