Мова:

УкраїнськаEnglish

LUBOMIRSKI  FESTIVAL

11-12 жовтня вперше долучаємося до знакового мистецького проєкту, який має на меті познайомити публіку із спільним творчим спадком українських та польських митців, чиї імена через політичні утиски та цензуру довгий час залишалися у забутті.

Наші народи мають багату спільну історію, тому є ціла низка цікавих та неординарних особистостей, які свого часу справили відчутний вплив на культурне та мистецьке життя. Серед них – князь  Владислав Любомирський, який був не лише відомим меценатом, а й сам писав музику. Не так давно у Польщі було започатковано фестиваль, який отримав його ім’я.

В рамках цієї ініціативи в Україні та Польщі протягом останніх років  відбулися багато концертів, під час яких глядачі не лише познайомилися з творами композиторів, що через аристократичне походження свого часу потрапили під заборону, а й відкрили для себе імена меценатів, які внесли значний вклад у розвиток музичного мистецтва обидвох народів.

Цьогоріч ми теж маємо честь доєднатися до Lubomirski  Festival, і протягом двох вечорів у нашій залі в рамках фестивалю звучатиме прекрасна музика польських та українських композиторів.

Другого фестивального дня, 12 жовтня, почуємо твори у виконанні Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії на чолі з диригентом Тарасом Мартиником. Солісткою вечора стане відома львівська скрипалька Лідія Футорська.  У програмі – Концерт  для скрипки з оркестром ля мінор Віктора Косенка, «Литовська рапсодія» Мечислава Карловича та  «Польська рапсодія» Гжегожа Фітельберга.

Запрошуємо усіх стати частиною цієї непересічної мистецької події та відкрити для себе нові імена та мелодії!

Фестиваль організований під патронатом Президентської пари Республіки Польща.

Квитки можна придбати у касі філармонії (067-174-11-41) або на karabas.com.