Мова:

УкраїнськаEnglish

"КЛАСИКА ПРОСТО НЕБА"

Концертний сезон 2023-2024 у Хмельницькій філармонії добігає кінця! Яким він був? Перш за все, яскравим! Насичені та різнопланові концертні програми на будь-який смак, проєкти, що стали справжніми подіями у культурній спільноті, імениті митці, які потішили нас своїми виступами, виклики та завдання, з якими ми успішно справилися! А ще, як і обіцяли на початку, поряд з шедеврами світової класики було багато української музики!

Чи все вдалося? На жаль, ні, але ми не зупиняємося і продовжуємо працювати над новими ідеями та планами, які будуть знову вас дивувати і надихати!

І перш, ніж наша команда візьме невелику творчу перерву та розпочне підготовку до наступного сезону, хочемо разом із нашими глядачами озирнутися назад та підбити своєрідний музичний підсумок цього мистецького марафону!

Тож 30 червня о 17:00 запрошуємо усіх поціновувачів класичної музики на концерт, який стане гідним завершенням нашої роботи у цьому сезоні! Цього вечора на майданчику біля колонади філармонії будемо слухати класику просто неба!

Улюблені твори українських та зарубіжних композиторів для вас даруватимуть музиканти Академічного симфонічного оркестру філармонії на чолі з маестро Тарасом Мартиником, наші чудові солісти та артисти хору Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля». Зокрема, під час концерту матимемо нагоду пригадати яскраві композиції, які ви чули у наших залах протягом цього сезону.

Хочемо, щоб цей завершальний акорд теплом та радістю відгукнувся у ваших серцях! Нехай цей вечір стане не лише підсумком, а й мостом до майбутнього, де музика об'єднує, надихає та веде за собою! Тож чекаємо вас 30 червня о 17:00. ВХІД ВІЛЬНИЙ!

У разі несприятливих погодних умов концерт відбудеться у великій залі.