Мова:

УкраїнськаEnglish

"ГАРРІ ПОТТЕР. МАГІЧНА МУЗИКА" ЗНОВУ НА СЦЕНІ ФІЛАРМОНІЇ!

Наша концертна програма «Гаррі Поттер. Магічна музика» повертається на сцену філармонії! Пів року наш симфонічний оркестр та хор ансамблю «Козаки Поділля» гастролювали містами Європи, презентуючи закордонній публіці українську культуру та розповідаючи про нашу боротьбу за свободу та незалежність, і ось зараз вони знову готові зіграти для вас улюблені музичні твори.

Без сумніву, музика завжди була надзвичайно важливим елементом успіху кінематографічних історій. Іноді теми з фільмів мають набагато довше життя, ніж самі картини. Якщо ж говорити про «Поттеріану», то і сама кіносага про чарівний світ Хоґвартсу, і мелодії з неї хвилюватимуть уяву та серця ще не одного покоління прихильників.

Авторами цієї музики, просякнутої чарами та магією, були дуже імениті композитори, творчість яких неодноразово відзначали різноманітними преміями та нагородами. Наприклад, творець головної теми Джон Вільямс є  лауреатом 25 премій «Греммі» та п’яти премій «Оскар», автором культової музики до цілої низки не менш культових фільмів.  Александр Деспла, у майбутньому лауреат двох «Оскарів», створив музику до «Смертельних реліквій».  Ніколас Гупер - дворазовий лауреат премії BAFTA, яка є британським аналогом «Оскара», а саундтрек, написаний ним до «Напівкровного Принца», дебютував на 29-ій сходинці Billboard і був номінований на «Греммі», ставши найуспішнішим із усіх цій кіноісторії.

Музичні теми з «Гаррі Поттера» давно стали улюбленими для багатьох наших глядачів, навіть тих, які не є палкими прихильниками самого фільму. Отож якщо ви хочете поринути в атмосферу магії та пригод і насолодитися чудовою музикою у виконанні симфонічного оркестру, запрошуємо вас 28 квітня о 18.00 завітати до нашої концертної зали!

У програмі беруть участь:

Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії
Хор Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»

Диригент - Тарас Мартиник

Квитки у касі філармонії (067-174 11 41) та на сайті karabas.com