Мова:

УкраїнськаEnglish

Закриття Х Міжнародного фестивалю "Хмельницький КамерФест".

10 березня, неділя, початок о 17:00

Закриття Х Міжнародного фестивалю "Хмельницький КамерФест"

 

Лауреат міжнародних конкурсів АНДРІЙ БЄЛОВ (скрипка, Україна-Німеччина)

У супроводі Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії

 

Андрій Бєлов – один з найуспішніших українських скрипалів на Заході.

Народився у 1981 році в Україні. Свої перші уроки гри на скрипці отримав у віці п'яти років. У 1993 р. вступив до Київської спеціалізованої музичної школи, де його скрипковою освітою займався проф. М. Кузнєцов. Вже у ранньому віці він почав виступати з концертами в Європі та США. В 11 років він вперше зіграв концерт з українським оркестром, у 13 – концерт Чайковського в Німеччині. З 15-ти років Андрій переїжджає до Німеччини навчатись у проф. Кшиштофа Венгжина в Ганноверському Університеті музики і драматичного мистецтва. Подальшу музичну освіту він здобував у Жерара Пуле в Парижі, у Германа Кребберса, Сільвії Марковіч та Іди Гендель. 

Нині – виступає по всьому світу і викладає у провідних університетах Заходу.
Лауреат міжнародних конкурсів, таких як Лонг-Тібо в Парижі (2002), ARD в Мюнхені (1999), Ганноверський скрипковий конкурс, присвячений Йозефу Йоахіму (2000) та ін. Протягом останніх років завдяки екстраординарному таланту і професіоналізму він є володарем різних стипендій від культурних інституцій, таких як Український Культурний Фонд, Фонд Теодора Лессінга, Ганноверський Фонд, Герд-Буцеріус-Цайт – Фонд і Заохочувальна нагорода Нижньої Саксонії.
Як соліст він співпрацює з провідними оркестрами – Новим Японським філармонійним оркестром, Оркестром Національного Французького Радіо, Симфонічним оркестром Баварського радіо, Камерним оркестром Амадеус і Мюнхенським камерним оркестром під батутою видатних диригентів, таких як Курт Мазур, Ян Паскаль Тортельє, Мігель Гомес-Мартінес, Агнєшка Дучмаль, Крістоф Поппен.
2005 року разом з джазовим гітаристом Йоганом Вайсом він заснував MBF Фонд («Музика потребує друзів»), що забезпечує фінансову підтримку для студентів Ганноверського Університету музики і драматичного мистецтва. Андрій Бєлов часто виступає як камерний музикант, зокрема на Музичному фестивалі Шлезвіг-Гольштінія, Нижньосаксонських Днях музики, Фестивалі камерної музики Кумо та ін. В Кронберг-Академії він виступав з Гідоном Кремером та Юрієм Башметом. З листопада 2005 р. він є концертмейстером «Шимановскі-Квартет» і викладає в Ганноверському Університеті музики і драматичного мистецтва. Також постійно дає майстер-класи в Європі, Азії та США. Андрій грає на інструменті Джузеппе Гварнері-сина з колекції «Deutsche Stiftung Musikleben». 

 

"Для кожної людини музика може стати тим, що вона в ній шукає і чого хоче для себе взяти. Бо у ній є щось дуже цікаве. У ній немає слів. Це неймовірні емоції і неймовірна глибина, яка втрапляє і до серця, і до душі, і до інтелекту людини. І тут вже для кожного починається своє. І тому кожен відчуває по-різному, це залежить від того, наскільки та чи інша людина готова до цієї дії, на які здатна музика". (с) Андрій Бєлов

 

Вартість квитків: 80-90-100 грн.

Музичний абонемент діє!