Мова:

УкраїнськаEnglish

"З 16 січня мова обслуговування - українська"!

   

Інформаційні відеоролики щодо переходу сфери обслуговування на українську

 


Громадські активісти, представники спільноти «Мова об'єднує» разом з українськими зірками випустили відеоролики на підтримку 30-ої статті Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» щодо переходу сфери обслуговування на українську мову з 16 січня 2021 року. 

Проєкт, зокрема, підтримали лідер гурту «KOZAK SYSTEM» Іван Леньо, актори Ірма Вітовська-Ванца та Юрій Дяк, актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв. 

Технічну та інформаційну підтримку  надали «Еспресо-TV» та компанії «Євромедіа».

«Запрошую долучитись до інформаційної кампанії центральні та місцеві телеканали, розмістивши відеоролики як соціальну рекламу. Також закликаю усіх небайдужих поширювати їх у соцмережах та інтренет-ресурсах. Сподіваюсь, що завдяки спільним зусиллям, якомога більша кількість українців, які працюють в сфері обслуговування, будуть обізнані зі своїми обов’язками – надавати споживачеві інформацію про товари і послугу українською мовою. А споживачі, у свою чергу, знатимуть, що у супермаркеті чи в інтернет-магазині, у кав'ярні чи ресторані, в банку чи в аптеці, на вокзалі чи АЗС, за замовчуванням обслуговування має відбуватися державною мовою», - зазначив Тарас Кремінь.