Мова:

УкраїнськаEnglish

Благодійний марафон "Коляда за життя" на підтримку Соломійки Лозинської!

Благодійний концерт "Коляда за життя" на підтримку Соломійки Лозинської відбувся!!!

 

ДРУЗІ, РАЗОМ МИ ЗІБРАЛИ 13733 грн. та 20 євро!

 

Ми щиро вдячні усім хмельничанам, хто завітав до Хмельницької обласної філармонії та долучився до благодійного марафону, хто цей зимовий холодний вечір зігрів теплом свого серця, присвятив себе добрій важливій справі. Дякуємо!

Щиро дякуємо голові Хмельницької обласної адміністрації Вадиму Лозовому та усьому апарату адміністрації, Ірині Труновій, начальнику управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації, за ваші добрі серця і фінансовий вклад! 

Дякуємо усім артистам! А у концерті взяли участь: Заслужена артистка України Майя Онищук (скрипка), Академічний ансамбль пісні і танцю “Козаки Поділля” (художній керівник - Степан Дробіт)  Дитяча студія Академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля” (балетмейстер - Олег Капелюх). Чоловічий вокальний квінтет “Mikst”, гурт “Родина”, гурт “Cvit Lypy”, гурт “Z...Грицьком”, гурт “Мотор’Ролла” та Marina Krut project. 

Ведучому концерту Віктору Шайді за позитивну атмосферу! 

Дякуємо усім, хто допомагав нам в організації концерту: Вадиму Гайдамащуку та Мелешко Євгену за світло, Олегу Бурбелі та Насті Бушмельовій за звук, Олегу Сабію за відео і зображення на проекторі, Коваль Олексію за відео зйомку концерту, усім адміністраторам, технічним працівникам філармонії! Усім-усім!!!

 

Ми бажаємо Соломійці успішної операції та швидого одужання!