Мова:

УкраїнськаEnglish

Художній керівник Хмельницької обласної філармонії отримала ґрант Президента!

ЩИРО ВІТАЄМО!!!

Художній керівник Хмельницької обласної філармонії отримала ґрант Президента!

Відповідно до розпорядження Президента України №58/2019-рп "Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів" ґрант у галузі театрального мистецтва отримає художній керівник Хмельницької обласної філармонії Богдана Латчук-Воронова.  

Як зазначено в розпорядженні, 211 тисяч 128 гривень Латчук-Воронова Богдана Андріївна, режисер, отримає для для створення і реалізації творчого проекту «Ярослав Мудрий» Г. Майбороди на базі Хмельницької обласної філармонії (м. Хмельницький).

Щиро вітаємо, бажаємо подальших творчих злетів та успішного втілення всіх задумів!

Пані Богдана - випускниця Хмельницького музичного училища імені В.І. Заремби та Київської консерваторії імені П.І. Чайковського, має ступінь магістра театрального мистецтва. З 2018 року є художнім керівником Хмельницької обласної філармонії. У її творчому доробку на цій посаді - опера "БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ" за мотивами К. Данькевича, де Богдана Латчук-Воронова виступила режисером-постановником. Глядачам оперу представили у листопаді минулого року до 80-ї річниці Хмельницької обласної філармонії.

 

Джерело: сайт Хмельницької обласної державної адміністрації