Мова:

УкраїнськаEnglish

Катерина Дробіт

КАТЕРИНА ДРОБІТ

Диригент хору Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»

 

Народилася у м. Хмельницькому. Навчалася у Хмельницькому музичному училищі імені Владислава Заремби. Вищу освіту здобула у Львівській Національній Музичній Академії імені Миколи Лисенка по спеціальності «Хоровий диригент».

У 2014 році Катерина почала працювати у Хмельницькій обласній філармонії на посаді «Головний хормейстер» Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».

За цей час вона підготувала безліч програм з творів різних композиторів: як українських (Микола Леонтович, Іван Небесний, Віктор Тиможигський та інші), так і зарубіжних.

Катерина Дробіт брала активну участь у підготовці хору до виконання траурної месси  «Реквієм» Вольфганга Амадея Моцарта. Впродовж останніх років ансамбль «Козаки Поділля», зокрема хор, вийшов на новий виконавський рівень, виконуючи новий репертуар української та зарубіжної музики.

Попри те, що хор активно концертує у складі ансамблю, за останній період Катерина Дробіт, молодий хормейстер колективу,  підготувала колектив до нових творчих проектів: опера «Украдене щастя» Ю. Мейтуса (28 та 30.10.2016), опера «Назар Стодоля» К. Данькевича (20.12.1016), «Чарівна флейта» В.А. Моцарта, «Богдан Хмельницький» К. Данькевича та  «Ярослав Мудрий» Г. Майбороди , оперета «Летюча миша» Й. Штрауса (25-27.04.2017; 18.06.2017), оперета «Гуцулка Ксеня» (14-17.09.2017); програма з творів сучасного українського композитора І.Небесного (10.03.2017)

Хор є учасником конкурсів та фестивалів як в Україні, так і за її межами.