Мова:

УкраїнськаEnglish

Дитяча студія "Козаки Поділля"

 

Дитяча студія при Державному академічному ансамблі пісні і танцю “Козаки Поділля” Хмельницької обласної філармонії(Дитяча студія "Козаки Поділля" - Children's studio "Cossaks Podillya"), була створена у 2010 році. Головний балетмейстер Академічного ансамблю та художній керівник студії, заслужений артист України – Сергій Качуринець, головний балетмейстер студії – Олег Капелюх, балетмейстери – Ольга Капелюх та Богдана Вітюк, концертмейстер – Ярослав Камінський.

Дитяча студія «Козаки Поділля» є учасником, дипломантом та лауреатом міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалів та конкурсів, одинадцяти разовий володар Гран-Прі.

За активну творчу діяльність та високу виконавську майстерність, за збереження національних традицій, за вагомий внесок у розвиток та пропаганду народного хореографічного мистецтва дитяча студія не одноразово нагороджена почесними грамотами та подяками. У своєму репертуарі має 20 різних хореографічних постановок та композицій різних регіонів України.

Вихованці дитячої студії активно приймають участь у концертних програмах та святкових заходах на різних сценічних майданчиках області та України, разом з професійними артистами Державного академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля” Хмельницької обласної філармонії.

Головним здобутком є те, що Дитяча студія під керівництвом Сергія Качуринця є організатором фестивалю-конкурсу народного танцю «Козацькому роду нема переводу».

Дитяча студія не зупиняється на досягнутому, розвивається, створює нові хореографічні композиції, постійно працює над підвищенням професійного рівня. Своїм натхненним мистецтвом студія «Козаки Поділля» вкладають певний внесок у національне-патріотичне виховання та відродження і розвиток хореографічного мистецтва України.