Мова:

УкраїнськаEnglish

"ІСТОРІЯ ДВОХ ІНСТРУМЕНТІВ"

 

14 травня, пятниця о 18.30 Хмельницька обласна філармоня запрошує на концерт камерного оркестру "ІСТОРІЯ ДВОХ ІНСТРУМЕНТІВ"!

 

Камерний оркестр Хмельницької обласної філармонії.

Диригент - Taras Martynyk.

Соліст - Михайло Сосновський (флейта).

Соліст - Микола Гречух (кларнет).


У програмі твори: 

Л. Яначек Сюїта для струнних.
Є. Станкович Камерна симфонія №3 для флейти та струнних.
Д. Гершвін “Колискова”.
А. Копленд Концерт для кларнета і струнного оркестру.

 

Михайло Сосновський 

Розпочав навчання гри на флейті у класі Василя Степановича Жолубака. Після закінчення Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича навчався у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка у класі Андрія Ярославовича Карпяка.

Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів та є одним із постійних виконавців флейтового ансамблю «Доплер секстет», керівником якого є А. Карпяк, з яким бере участь у численних фестивалях, та записах різноманітної флейтової музики.

У складі різних оркестрів гастролює багатьма країнами світу. Закінчивши навчання у Львові, Михайло працює солістом Національного Заслуженого Академічного симфонічного оркестру України під керівництвом Володимира Сіренка. Є артистом Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

 

Микола Гречух

Заслужений артист України, концертмейстер групи кларнетів оркестру Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, лауреат Всеукраїнського та Міжнародного конкурсів.

Народився у Львові. Впродовж 1982-1988 рр. навчався у Львівській музичній школі №5 у класі кларнета у Тараса Калитина. У 1988 р. поступив у Львівське музичне училище ім. С. Людкевича в клас Мирослава  Мар’яша, після закінчення якого вступив у Львівську консерваторію ім. М. Лисенка у клас професора Носова Володимира Миколайовича.

Ще будучи студентом училища, а згодом і в консерваторії, брав участь у конкурсах, на яких здобував перемоги (Всеукраїнський конкурс молодих виконавців ім. М.В. Лисенка, 1992р. – Київ; Міжнародний конкурс духових ансамблів, 1998 р. – Рівне). Під час навчання у консерваторії працював в оркестрі оперної студії цього закладу та артистом симфонічного оркестру Львівської обласної філармонії, з яким також виступав як соліст.

У 1997р. на основі конкурсу був прийнятий на роботу у Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької. З 2002 р. – концертмейстер групи кларнетів у національній опері. Впродовж 1996-2005 рр. був учасником ансамблю нової музики “Кластер”(художній керівник – Іван Небесний),який був створений для пропаганди сучасної української музики і
дав пів сотні концертів із творів сучасних українських композиторів. Як соліст цього колективу був учасником фестивалів сучасної академічної музики в Україні та за кордоном.

Брав участь у різноманітних музичних проєктах у складі симфонічного оркестру Львівського національного театру та з іншими
оркестрами й ансамблями на сценах України та за її межами. У 2010р. разом з Назаром Хижим заснував “Lviv Clarinet Quartet”. Ансамбль блискуче виступав в Україні та за кордоном. За цей період було записано 2 альбоми: “Petite fleur” та “Reflections”.Також активно бере участь у музичних проєктах як соліст.

 

 

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі