Мова:

УкраїнськаEnglish

"Осіння імпресія". Вечір органної та камерної музики!

24 листопада о 18.30 запрошуємо на вечір органної та камерної музики "Осіння імпресія"!

 

 

  • Наталья Молдован (орган) - Заслужена артистка України
  • Ольга Абакумова (сопрано) - Лауреат міжнародних конкурсів.
  • Микола Довгальов ( баритон) - Заслужений артист України.
  • Тарас Малик (флейта) - Лауреат міжнародних конкурсів.

 

Наталія Молдован закінчила Хмельницьке музичне училище імені В. Заремби, Київську державну консерваторію імені П.І. Чайковського (фортепіанний факультет, клас проф. В.М. Воробйова) та заняття по спеціальності органу у А.М. Котляревського. Згодом завершила асистентуру-стажування Національної музичної академії по класу органу.

Наталія Молдован працює солісткою-органісткою Хмельницької обласної філармонії з 1992 року. За час роботи зарекомендувала себе висококваліфікованим обдарованим музикантом. Прониклива музичність, майстерність, поєднані з артистизмом і темпераментом, завжди викликають у слухачів відповідне почуття.

Концертний репертуар солістки: від композиторів добахівської пори, епохи бароко, класицизму, романтизму до композиторів ХХ століття. 

Чільне місце в програмі органістки займають твори українських композиторів. Нагороджувалась відзнаками обласного і республіканського рівнів. Є лауреатом обласної премії імені В. Заремби. У 2005 році Наталія Молдован нагороджена Почесною грамотою Верховної ради України, а у 2009 році удостоєна почесного звання «Заслужена артистка України».

Наталія Молдован брала участь у міжнародних фестивалях органної музики у Києві, Чернівцях, Сумах, Мінську, Кам’янці-Подільському, багато гастролює по Україні та за її межами. Брала участь у міжнародних майстер-класах для органістів: у професорів Ф. Лінди (Словаччина) та Й. Труммера (Австрія). У програмі концерту: твори Ф. Мендельсона, М. Регера, А. Калниньш, Дж. Каччіні, Е. Пассіні

 

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram