Мова:

УкраїнськаEnglish

МАНДРИ ЕПОХАМИ: Олександр Ющук (туба, Україна-Німеччина-Польща), Аркадіуш Годзінські (фортепіано, Польща)

14 травня 2019 року, початок о 17:00

МАНДРИ ЕПОХАМИ

 

Олександр Ющук (туба, Україна-Німеччина-Польща)
Аркадіуш Годзінські (фортепіано, Польща),


Олександр Ющук (туба) – молодий український музикант, який у 10 років почав шлях у музиці з баяна, тубу взяв у руки в 15 років. З того часу не припиняє відкривати з нею нові горизонти – Львівська Національна Музична Академія імені М. Лисенка, Музичний університет Фредеріка Шопена в Варшаві, Вища школа музики і театру в м. Росток (Німеччина).

Неодноразово нагороджувався за свою творчу діяльність. Отримав нагороду мера міста Львова. Співпрацював з оркестрами K&K Philharmoniker, Sinfonia Varsovia, Lviv Symphony Orchestra та ін.

Як соліст та член оркестру виступав у багатьох містах Польщі, а також у Європі (Німеччина, Іспанія, Норвегія, Швейцарія, Швеція, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Австрія, Данія, Греція). Лауреат Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових інструментах, дипломант Міжнародного дитячо-юнацького мистецького конкурсу "Срібний Дзвін".

Соліст молодіжного симфонічного оркестру "Iuventus" в Варшаві (Польща).


Аркадіуш Годзінські (фортепіано) – польський піаніст, навчався в Музичній академії імені С. Монюшко в Гданську та у Вищій школі музики та театру в Росток (Німеччина). Лауреат загальнонаціональних і міжнародних конкурсів піаністів, серед яких: Влоцлавек (перша премія), Ізабелін (перша премія), Варшава (6 премія), Гданськ (3-я премія). Фіналіст 45-го Всепольського конкурсу Фредерика Шопена у Варшаві та лауреат другої премії та нагороди глядачів на 18-му Міжнародному фестивалі піаністів у Наленчуві.

Як соліст, він виступав з оркестром під керівництвом Зигмунта Рихерта (Академічний симфонічний оркестр Гданьської музичної академії), Ани Дучмал-Мроза (Торунський симфонічний оркестр), Марека Моса (оркестр польського радіо), виконуючи фортепіанні концерти Моцарта,  Бетховена, Шопена, Шостаковича.

Він брав участь у багатьох майстер-класах відомих викладачів, серед яких: Едуард Воланін, Катажина Попова-Зідрон, Ева Поблоцька, Анджей Яшинський, Діна Йоффе, Олексій Орловецький, Лі Кум Сінг, Кшиштоф Яблонський, Норіко Огава, Ілля Шепс.

Аркадіуш Годзінський був удостоєний стипендії міністра науки і вищої освіти Польщі за видатні досягнення, був стипендіатом ректора Музичної Академії в Гданську, Маршала Поморського воєводства і Маршала Куявсько-Поморського воєводства. Також отримав художні стипендії від м. Гданська «Молодий гданськчанин» та Фонду J&S Pro Bono Poloniae «Аґрафка Музицзна». Був учасником програми Національного фонду для дітей, лауреатом премії Маршала Куявсько-Поморського воєводства та отримав нагороду Президента міста Грудзондз.

 


У програмі концерту твори: Бенедетто Марчелло, Роланда Шентпалі, Кшиштофа Пендерецькі, Ежена Бозза, Яна Кшивіцкі, Левка Колодуба, Вітторіо Монті.

 

Вартість квитків: 60-70 грн.

Музичний абонемент діє!