Мова:

УкраїнськаEnglish

Академічний симфонічний оркестр, диригент - Марко Мюллер (Швейцарія).

06 жовтня, неділя, початок о 17:00

АКАДЕМІЧНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ

Диригент - Марко Мюллер (Швейцарія)

 

Марко Мюллер народився в м. Арт (Швейцарія), навчався тромбону з Людвігом Вікі в Музичній Консерваторії м. Люцерна та у Бернському університеті музики і театру, у професора Бранімера Слокара (концертний клас). У майстер-класах тромбона він продовжував з Девідом Лі Джексоном (Мічиган), Скоттом Гартманом (Бостон), Енріке Креспо (Штутгарт, Німецька Латунь), Жиль Міллієр (Париж) і Террі Кроунс (Лос-Анджелес).

Як тромбоніст Марко Мюллер зіграв у оркестрі міжнародної оркестрової академії Байройт, у молодіжному симфонічному оркестрі Берліна, у швейцарській філармонії, а також у додатковій програмі симфонічного оркестру м. Біля, в органному будинку м. Цюріха.

У 2000 та 2001 роках Марко Мюллер отримав стипендію для студій в Лос-Анджелесі від професора Ларрі Лівінгстона (декан-університет Південної Каліфорнії), де його навчали у дисциплінах диригування та грі на тромбоні.

Він отримав навчання в якості диригента з Домініком Роггеном у Берні, а також в Університеті музики і театру в Цюріху з профессорами Марком Киссочі, Йоганном Шлафлі. У ході майстер-класів Марко Мюллер продовжив навчання з Маріушем Смолієм (США), Євгеном Корпороном (США), Ральфом Вейкертом, Отто - Вернер Мюллер (США) та Сальвадор Мас Конде.

Він диригував різними симфонічніми та духовими оркестрами, такими як Камерний ансамбль Санкт-Галлен, Рундфункбласорчестер Лейпціг, Західний Бхімшицький симфонічний оркестр, Корпус поліції Баден-Вюртемберг, Військовий оркестр Кернтера, Віденський гадромускік, Віденський державний філармонічний оркестр, Хмельницький філармонічний оркестр .

У 2006 році Марко Мюллер отримав 4-у премію з 75 конкурсантів з 17 країн на міжнародному конкурсі диригентів у Відні.

У 2018 році на базі Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії та спільно з проф. Юрієм Луцівим (м. Львів) та Домініком Роггеном (Швейцарія) провів майстер-клас для диригентів та започаткував Оркестрову Академію для молодих музикантів. 

Він все активніше виступає членом журі на національних та міжнародних музичних конкурсах.

 

У програмі твори Вільяма Волтона, Антоніна Дворжака, Мануеля де Фалья, Каміля Сен-Санса, Карла Марії фон Вебера, Поля Дюка, Моріса Равеля, Миколи Римського-Корсакова, Еміля Вальдтейфеля. 

 

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!