Мова:

УкраїнськаEnglish

"НАРОДНА СКАРБНИЦЯ"!

25 травня, вівторок о 18:30 Академічний ансамбль пісні і танцю "Козаки Поділля" запрошують на концерт "НАРОДНА СКАРБНИЦЯ"!

 

Участь беруть:

Академічний ансамбль пісні і танцю "Козаки Поділля"

Дитяча студія "Козаки Поділля" - Children's studio "Cossaks Podillya"

Художній керівник — Степан Дробіт. 

Головний хормейстер — Катерина Дробіт. 

Головний балетмейстер — Заслужений артист України Сергій Качуринець. 

Керівник оркестру та диригент — лауреат міжнародного конкурсу Олександр Якубов.

 

Ансамбль «Козаки Поділля» – універсальний художній колектив, що своїм досконалим мистецтвом репрезентує все найкраще з невичерпної скарбниці народної творчості всіх регіонів області.

В його програмах – історичні думи, козацькі та чумацькі пісні і танці, жартівливі хорові сценки, родинно-побутова, обрядова лірика, купальські, жниварські, весільні пісні і танці. 

 

Катерина Дробіт

Народилася у м. Хмельницькому. Навчалася у Хмельницькому музичному училищі імені Владислава Заремби. Вищу освіту здобула у Львівській Національній Музичній Академії імені Миколи Лисенка по спеціальності «Хоровий диригент».

У 2014 році Катерина почала працювати у Хмельницькій обласній філармонії на посаді «Головний хормейстер» Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».

За цей час вона підготувала багато програм з творів різних композиторів: як українських (М. Леонтович, К. Стеценко, Л. Ревуцький, В. Тиможинський  І. Небесний, Б. Фроляк, М. Скорик та інші) так і зарубіжних (В. А. Моцарт, Л. Бетховен, С. Монюшко, К. Орф та інші)

Катерина Дробіт готувала хор до участі у постановках опер «Назар Стодоля» Костянтина Данькевича, «Украдене Щастя» Юлія Мейтуса, «Чарівна флейта» В.А. Моцарта, «Богдан Хмельницький» К. Данькевича , «Ярослав Мудрий» Г. Майбороди, та оперет «Гуцулка Ксеня» Ярослава Барнича; «Летюча Миша» Йогана Штрауса. Разом з колективом є учасником музичних форумів як в Україні, так і за її межами.

 

 

 

 

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі