Мова:

УкраїнськаEnglish

Тріо "Flautando"

     Тріо «Flautando» створене у 2010 році і за досить недовге творче життя зуміло знайти велику кількість своїх шанувальників. До складу ансамблю увійшли випускники Львівської Національної Музичної Академії імені Микола Лисенка: лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Максим Заводний (гітара), Ольга Малик (скрипка) і Тарас Малик (флейта).

     За роки творчої діяльності колектив підготував ряд цікавих програм, серед яких: «Маленькі шедеври великих композиторів», «Музика епохи Романтизму», музично-хореографічне дійство «Крізь час та простір», «Опера в мініатюрі» та багато інших.

     Колектив є постійним учасником всеукраїнських та міжнародних форумів та фестивалів: фестиваль оперного мистецтва "Барток+" (м. Мішкольц, Угорщина), фестиваль сакральної музики (м. Ломжа, Польща), фестиваль камерної музики (м. Гродно, Білорусь), міжнародний фестиваль "Музика у Старому Львові" (м. Львів), Міжнародний фестиваль "Мистецтво без кордонів" (м. Ужгород), Всеукраїнський фестиваль «Буковинський листопад» (м. Чернівці), Міжнародний фестиваль камерної музики «Хмельницький камер фест» (м. Хмельницький), Всеукраїнський фестиваль «Прикарпатська весна» (м. Івано-Франківськ) та інші.

     Кожен з учасників тріо є солістом-інструменталістом Хмельницької обласної філармонії та регулярно готує програми з Академічним симфонічним  оркестром та Камерним оркестром.

     У 2013 році ансамбль записав компакт-диск під назвою «Букет квітів», який музиканти присвятили 75-ій річниці Хмельницької обласної філармонії.