Мова:

УкраїнськаEnglish

Тріо бандуристок "Мереживо"

Тріо бандуристок Хмельницької обласної філармонії "Мереживо" було створене в 2014 році.

До складу нового колективу увійшли лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Леся Король, Олександра Перець та Оксана Рибак.

Основу репертуару склали твори різноманітні за жанрами та стилями. У виконанні тріо звучить класична, сучасна та популярна музика, твори та переклади українських і зарубіжних композиторів,  обробки українських народних пісень.

Невід'ємною частиною творчої праці  є популяризація української музики серед широкого кола слухачів. Виступи колективу завжди збирають численну аудиторію та отримують позитивні рецензії критиків. Зокрема прихильні відгуки  колектив отримав за концертні програми "Журавлиний вирій" в циклі концертів "В очікуванні дива"; "Золоте бароко", в якій бандуристки майстерно виконали музику Й. С. Баха, Г. Ф. Генделя, А. Вівальді; а "Різдвяний вечір" - створив святкову атмосферу для мешканців та гостей Хмельницького. 

У 2019 році відбулися зміни у складі колективу, - Оксану Рибак заступила Аліна Галган, яка виконує партію сопрано.

Тріо бандуристок "Мереживо" співпрацює з різними творчими колективами та  особистостями, презентує різноманітні сольні  програми, а також  у супроводі камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії.